Nasılsın Erdoğan?

Keyfin pek yerinde değil gibi.. Çok kötü görünüyorsun.. Yazık. Danışmanların da olmazsa sende ne zamanlama kalmış, ne de konuşma kaabiliyeti.. Be adam (müsveddesi) sana padişahım, bir psikiatrise görün” diyen de mi yok? Eminim böyle diyeni yargıç denilen memurlarına teslim edip zindana tıkarsın..

Senin vücut dilinden ve söylediklerinden anladığım kadarı ile;

-PKK’yi Kürt Halkı’nın gözünden düşürmek için imkan dahilindeki bütün psikolojik savaş (veya mücadele/warfare) metodlarını kullanıyorsun, kullanacaksın. Bunları sana öğreten CIC, ÖHD ve MIT dahil konu ile ilgili bütün TC kurumları ve NATO’nun CIC’idir. Bunlar sana “brifingler halinde sunulmaktadır. Sen Avrupa’dan kıdemli PKK düşmanı Kürtler’i TC’ye keyif çatmaları için davet etmedin. Bunların emrine TRT-altı’yı, Dünya TV’yi, kısmen de Artuklu Üniversitesi’ni boşuna sunmadın.. Hem de meşruiyeti hiçlemek, yani bu “kurumlar”ın işleyişi ile ilgili kanunu çıkarmadın.

Şimdi de “İyi Kürtler”i parti kumyaya teşvik ediyorsun. Boşuna... Güney ile ilişkilerini sıcak tutuyorsun. Kürtler arası çatlağın büyümesini, kendi açından haklı olarak, teşvik etmek için bazı hapis yatmış olan unsurları da kullanmaya başlamış bulunuyorsun..

Uzaydan bir meteor düşse bunu PKK’nin üstüne atmak için her fırsatta harekete geçmek senin için sıradanlaşmıştır. Ağzından;

“PKK kısa sürede bitecektir..”

“Hiç bir alanda etkinlikleri yoktur. TC’nin her karış toprağında ordu(muz) hakimdir..”

“PKK kayıpları çok fazlalaştı.”

“Açlık grevleri ile şantaj yapıyorlar.”.

Vs

Şimdi gerillanın alan hakimiyeti konusunda çok somut bir misal vereceğim.. Gerisini siz getirin. Türk TV’leri gösterdi. Osmaniye’de bir düğün. Bu düğünde Hakkari’de adam öldürmeye giren bir asker kişi evlenecek. Fakat ortada damat yok! Peki nerede imiş? Yollar gerillalar tarafından kapatıldığı için damat Hakkari’de çakılmış kalmış. Gelin “vatan sağ olsun” diyerek tek başına oynayıp duruyor... (Sonradan helikopterle gerekli yere taşınan damat, Kayseri’de gelin ile buluşuyor. Bu buluşmanın şerefine askerin başı tarafından mükafatlandırılıyor)..

Eeee Bay Erdoğan.. Hani hakimiyetin? Gerisini yazmıyorum, okuyucu tahayyül etsin. Bu arada emret valilerin “etkisiz hale getirilen gerilla” sayısı konusunda daha “iç açıcı” rakkamlar versin..Böylece beş yerine 54 değil, 154 gerilla etkisiz hale getirdik desin..

Sen Erdoğan,

“Teröristlerle görüşmem” diyorsun.. Behey beyin fukarası adam, bilmez misin ki nihai tahlilde dağlarda, ovalarda, sokaklarda, seçilmişlerin yürüttükleri kavga sayesinde ve zindanlarda vuruşanlar kimin terörist olduğunu tarihin sayfalarına nakşedecekler.. Siyaset ve kurtuluş mücadelesinde tarihi yazacak olanlar kazananlar olacaktır.

Yine vücut dilinle bir diktatörü aşarak kendini padişah sanmanın verdiği sonsuz gururla “ağzımdan çıkan buyruktur, tebaam buna uymakla mükelleftir” diyorsun. Canın cehenneme!

Türk Hükümeti’nin Başı, son zamanlarda aklını “idam cezasının geri getirilmesi”ne takmış.. Cezayı isteyiş şekli de ilginçtir. Ağzından çıkanları alt alta koyduğumuzda el-Qaida hukukuna doğru yelken açtığını görürüz. AKP denilen bir makinayı da kullanarak Erdoğansal bir Şeriat düzeninin gerçekleşmesi için hazırlanan planı uygulama alanına sokmayı, en azından deneyecektir. Bunun için en zayıf noktayı seçmesi tesadüfi değildir. Gidiş, adım adım Erdoğansal bir şeriat düzenidir.

Kemalizm tasfiye ediliyor diye kimsenin sevinmesine mahal yoktur. Dünya’da Kürtler kadar Kemal’den nefret etme hakkına hiç kimse sahip değildir. Yüzbinlerce Kürt’ü şehit eden, göçlerle bazı bölgeler ibret için boşaltan bir zalimi hangi Kürt sevebilir? Ama Kemalizm’in tasfiye sürecine girilmesi hayır getirecek gibi değildir..

Erdoğan,

Büyük bir şaşkınlık içindesin. Bu şaşkınlık içinde Kürt Halkı’na, Kürt Milleti’ne hakaret üstüne hakaret yağdırıyorsun. En tabbi hak talebini dahi ANCAK DİZ ÇÖKEREK, ALÇAKLAŞARAK talep edebileceklerini yayıyorsun etrafa.

Oysa Sen Erdoğan, lüzumundan fazla alçaksın. Bundan dolayı KÜRT HALKI NE KADAR ALÇALIRSA ALÇALSIN, senin seviyene inecek kadar eğilemez! Sen, basınınla okyanus ötesinde emirler yağdıran din taciri imamınla, stratejistlerinde, kontraların, polisin ve ordunla sadece günü kurtarmanın peşindesiniz..

Korkma Erdoğan... Seni destekleyen böylesine bir koyun sürüsü bulundukça Devletinin başı olursun.. Ama emin ol adam olmazsın..

2012-11-12

A Sirac Kekuyon
Gorusunuz